Specjalnie dla was – drodzy użytkownicy przygotowaliśmy ten wpis – najczęściej zadawane pytania. Wielu z was zadawało nam podobne zapytania, dlatego aby nie

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania


Czy tutaj naprawdę da się coś zdobyć?

Oczywiście że tak! Weź pod uwagę to, że wzięcie udziału nie kosztuje Cię nic oprócz chwili poświęconego czasu. Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać całkiem ciekawe nagrody.

Czy wzięcie udziału coś kosztuje?

Nie, wszystkie konkursy i loterie jakie są prezentowane na tej stronie nie kosztują ani złotówki. Wszystko jest darmowe i sponsorowane przez firmy, które organizują loterie.

Co ile na stronie pojawiają się nowe konkursy lub bony?

Nowe wpisy są umieszczane w momencie gdy otrzymamy informację od danej firmy o rozpoczęciu nowego konkursu. Średnio odbywa się to około raz w tygodniu, dlatego zalecamy często odwiedzać stronę!

Próbuję w tych loteriach już dziesiąty raz i dalej mi się nie udało wygrać, o co chodzi?

Loteria – jak sama nazwa wskazuje to konkurs, w którym tylko niewielka ilość osób które się zgłosiły wygrywa. Dlatego należy jednak podchodzić do nich z dystansem i minimalnym przymrożeniem oka. Nie wygrałaś/eś dziś ? Trudno, głowa do góry może uda Ci się wygrać jutro!

Czy mogę gdzieś zobaczyć nagrody, jakie wygrali inne osoby w tych konkursach?

Oczywiście że tak – wystarczy wejść w naszą galerię: https://konkurso.pl/galeria
(Aktualnie system galerii jest tymczasowo wyłączony)

Gratulacje, udało Ci się dotrzeć do końca F.A.Q! Korzystając z okazji zapraszam do wzięcia udziału w najnowszym losowaniu iPhone 11 PRO.