Zastanawiacie się pewnie – kim w ogóle są założyciele tej strony? W tym wpisie opowiemy wam co nieco o nas i odpowiemy wam na to pytanie.

O nas

O nas


Na wstępie może wytłumaczymy kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Na co dzień każdy z nas pracuje na etacie – jak prawdopodobnie wielu z was. Jednak to w żaden sposób nie koliduje z naszym hobby jakim jest łowienie internetowych okazji!

Jak wyżej wspomniałem – łowcy okazji to chyba dobre stwierdzenie które opisuje nas w dosadny sposób. Każdy z naszej ekipy wygrał już co najmniej kilka nagród w internecie, zatem jeżeli wygrywamy my – dlaczego masz nie wygrać i Ty? Na stronie pojawiać się będą różne internetowe konkursy, losowania czy też loterie. W każdym tygodni pojawią się całkiem sporo takich konkursów. O wszystkich będziemy informować na bieżąco, także zaglądaj do nas często!

Zapytacie pewnie – no dobra, coś tam wygraliście, może powiecie coś o tym więcej? Jak najbardziej! Każdy z nas może pochwalić się na prawdę ogromnym szczęściem. Zbigniew – nasz główny redaktor wygrał okrągłe 10.000 zł w jednym z konkursów które organizowała duża sieć sklepów. Ja – Radek wygrałem kilka mniejszych nagród. Jedną z nich był odkurzacz marki Philips plus masa innych mniejszych nagród, jak bony czy karty podarunkowe, które w zasadzie zdarza się nam wygrywać nawet kilka razy w miesiącu! Wystarczy tylko znać strony, które przeprowadzają konkursy i brać w nich udział, to nic nie kosztuje! Na naszej stronie znajdziesz tylko realne konkursy, bez żadnych przekrętów.

Gratulacje, udało Ci się dotrzeć do końca o nas! Korzystając z okazji zapraszam do wzięcia udziału w najnowszym losowaniu bonu o kwocie 2000zł w sieci żabka.